Home Sport
Tottenham nxjerr në shitje Dembelen
Sipas The Mirror, Tottenhami ka nxjerrë në shitje mesfushorin Mousa Dembele.

30-vjeçari nuk ka negociuar për një kontratë të re teksa ajo aktuale i skadon pas një viti. Spurs nuk do të kërkojë me vendosmëri ta largojnë atë, por do të jenë të hapur ndaj ofertave.

Andre Gomesin i Barcelonës dhe Bryan Cristante i Atalantës shikohen si zëvendësues e mundshëm të tij. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Ibrahimovic shfryn ndaj kritikëve: Gola të tillë nuk përsëriten
"Nuk luajta me United pasi më akuzuan se kisha shkuar me vajzën e trajnerit”
Ka shënuar 500 gola, por në fillim Ibran e injoronin
Tronditet Liverpool, legjenda e klubit është vrasës
Barcelona merr lajmin e mirë nga Sergio Busquets

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media