Home Sport
Mourinho - Pogba prekin fundin, francezi tani është në shitje
Jose Mourinhos i ka durimi me Paul Pogban dhe mesa duket aventurës së tij në “Old Trafford” i ka ardhur fundi.

Në 7 nga 11 ndeshjet e fundit të United Pogba është lënë në stol, siç ishte dhe rasti i fundit i humbjes në shtëpi ndaj WBA. Pogba ka bërë maksimumin për t’iu përshtatur regjimit dhe stilit të Mourinhos, por nuk ka arritur të gjejë hapësirën dhe përformancën e njeriut të ndeshjes.

Shihet me dyshim aktivizimi i tij edhe në ndeshjen më të rëndësishme të sezonit për United, atë me Tottenhamin në gjysmëfinalet e FA Cup të shtunën. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Marrëdhënia Barça-Malcom mund të përfundojë në janar
Messi fiton Këpucën e Artë, parakalon Ronaldon (VIDEO)
Stoli Manchester United, Conte dhe Zidane shihen favoritë
Zënka të përhershme, reagimi i Pagba pas shkarkimit të Mourinho është epik (FOTO LAJM)
Ish-ylli Barcelonës rrezikon burgun, pas denoncimit të ish-bashkëshortes (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media