Home Sport
Sampdoria, gati 3 milion euro për shqiptarin
Mediat Italiane kanë shkruar për një interesim të skuadrës së Sampdoria për të marrë shërbimet e mesfushorit Emanuele Ndoji.

Sampdoria duke parë paraqitjen e mirë të lojtarit, ka nisur bisedimet me Breshian për mundësinë e blerjes së Ndojit, ku sipas mediave Italiane thuhet se oferta e parë nga Sampdoria është një shumë prej 3 milion eurosh.

Mesfushori së fundmi është thirrur së fundmi nga trajneri Kristian Panuçi në Kombëtaren A të Shqipërisë. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Kukësi-Torpedo/ Penallti për Kukësin, Rexhinaldo nuk fal nga 11 metra
Kosova dhe Shqipëria në luftë me Zvicrën për talentin nga Kosova
E fundit: Ja çfarë po ndodh mes Luka Modric dhe Florentino Perez
Skuadra turke e futbollit gjen zgjidhjen për financat, blen dhi për të mbajtur klubin
Arrihet marrëveshja, ja ku do të transferohet Arlind Ajeti

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media