Home Sport
Abazaj grumbullohet sërish në Kombëtare
Sulmuesi i Luftëtarit, Kristal Abazaj, pret vetëm mbylljen e sezonit me gjirokastritët, për tu nisur drejt Belgjikës ku edhe është transferuar tek klubi i Anderlehtit.

Sot një lajm tjetër i mirë vjen për sulmuesin, ku mësohet se Abazaj ka marrë një ftesë nga Kombëtarja Shqiptare për tu bërë pjesë e ndeshjes miqësore kundër Kosovës.

Ka qënë klubi i Luftëtarit që ka njoftuar ftesën nga Kombëtarja për 21-vjeçarin, Abazaj, në miqësoren e datës 29 maj që do të luhet në Zvicër. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Kukësi-Torpedo/ Penallti për Kukësin, Rexhinaldo nuk fal nga 11 metra
Kosova dhe Shqipëria në luftë me Zvicrën për talentin nga Kosova
E fundit: Ja çfarë po ndodh mes Luka Modric dhe Florentino Perez
Skuadra turke e futbollit gjen zgjidhjen për financat, blen dhi për të mbajtur klubin
Arrihet marrëveshja, ja ku do të transferohet Arlind Ajeti

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media