Home Sport
Djali i Marcelos i çmend të gjithë, shikoni se çfarë talenti posedon (VIDEO)
Djali i Marcelos i ka çmendur të gjithë, pasi në rrjetet sociale është bërë hit duke marrë pjesë në një sfidë të goditjes së topit me kokë në dhomat e zhveshjes së Real Madridit.

Në këtë sfidë, djaloshi e pason topin me kokë të secili lojtar i Realit në dhomën e zhveshjes, para se ta fusë atë në një shportë në fund të dhomës.

Në fund ku ai dërgon topin në shportë, ka bërë të festojë me lojtarët e Real Madridit, përfshirë këtu edhe kapitenin Sergio Ramos, Luka Modricin, Casemiron, Varane, Asensio. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Kukësi-Torpedo/ Penallti për Kukësin, Rexhinaldo nuk fal nga 11 metra
Kosova dhe Shqipëria në luftë me Zvicrën për talentin nga Kosova
E fundit: Ja çfarë po ndodh mes Luka Modric dhe Florentino Perez
Skuadra turke e futbollit gjen zgjidhjen për financat, blen dhi për të mbajtur klubin
Arrihet marrëveshja, ja ku do të transferohet Arlind Ajeti

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media