Home Sport
Liverpool arrin në Marbella
Liverpool do të qëndrojë nga 16 maj deri më 19 maj në Marbella pasi ata po përgatiten për finalen e UEFA Champions League kundër Real Madridit më 26 maj.

Ekipi i Jurgen Klopp ka 11 ditë për t'u përgatitur, pasi këtë fundjavë që kaloi përfndoi kampionati anglez dhe gjermani ka sjellë lojtarët e tij në Spitalin Jugor të spanjës për të rimbushur bateritë e tyre dhe për të intensifikuar përgatitjet.

Klubi nga Merseysides i cili përfundoi në vendin e katërt në tabelën e klasifikimit në Premier League që u kualifikua edhe në Champions për sezonin e ardhshëm, do të tentojë të fitojë trofeun që i munon më shumë se 12 vjet. /albeu.com//
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Kukësi-Torpedo/ Penallti për Kukësin, Rexhinaldo nuk fal nga 11 metra
Kosova dhe Shqipëria në luftë me Zvicrën për talentin nga Kosova
E fundit: Ja çfarë po ndodh mes Luka Modric dhe Florentino Perez
Skuadra turke e futbollit gjen zgjidhjen për financat, blen dhi për të mbajtur klubin
Arrihet marrëveshja, ja ku do të transferohet Arlind Ajeti

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media