Home Sport
Agjenti i Hysaj: Besoj se ai do të qëndroj në Napoli
Agjenti i Elseid Hysaj, Mario Giugfredi ka folur rreth gjëndjes së tij. Së fundmi shumë lajme janë përhapur se ai do të largohet drejt Unitedit ose PSG.

“Besoj se Hysaj do të qëndroj”, tha fillimisht ai.

“Edhe me Sarin edhe pa të ai do të jetë pjesë e Napolit edhe vitin e ardhshëm. Edhe nëse Sarri ikën, De Laurentis do të ndërtojë përsëri një ekip të fortë. Dëshira e Elseidit është të qëndrojë.

“Ancelotti është i madh por nuk ka një shkop magjik” ka përfunduar përfaqësuesi i mbrojtësit të djathtë të kombëtares sonë. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Përfundon takimi Perez-Lopetegui, merret vendimi
xhaka
Granit Xhaka i emocionon të gjithë me këtë veprim (VIDEO)
labinot00
Lot dhe duartrokitje në derbin suedez, i jepet lamtumira e fundit futbollistit shqiptar (VIDEO)
Liverpooli nxjerr në shitje sulmuesin
Bayern Mynih nën gjurmët e yllit të Manchester City

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media