Home Sport
Milan rivalizon Juventusin dhe Interin për Florenzin
Milan i është bashkuar garës Juventusit dhe Interit për të nënshkruar me mbrojtësin e Romës, Alessandro Florenzin

Sipas mediave italiane, Milan dëshiron Alessandro Florenzin, kontrata e të cilit me Romën skadon verën e ardhshme.

Florenzi është në bisedime me Romën për kontratën e re por palët nuk janë afër për të arritur një marrëveshje, gjë që ka zgjuar interesimin e rivalëve për të.

Pavarësisht interesimit të Milan, Interi mbetet favorit për të nënshkruar me italianin. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
mema0
Mema: Tirana me mungesa, por jemi të motivuar
daja00
Flamurtari-Tirana, Daja: Ndeshja vendoset nga episodet
Përfundon takimi Perez-Lopetegui, merret vendimi
xhaka
Granit Xhaka i emocionon të gjithë me këtë veprim (VIDEO)
labinot00
Lot dhe duartrokitje në derbin suedez, i jepet lamtumira e fundit futbollistit shqiptar (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media