Home Sport
Atletico Madrid ngre në qiellin e Lyonit trofeun e Europa Leagues (FOTO LAJM)
Atletico Madrid ka fituar trofeun e UEFA Europa Leagues kundër Marseilles me shifrat e përgjithshme 0-3.

Por madrilenët kanë ngritur në qiellin e Lyonit trofeun e tyre, në përfundimit të ndeshjes duke fituar ndaj francezëve në Lyon.

Meritë për këtë sukses të madrilenëve ka edhe sulmuesi francez, Antoine Griezmann që realizoi dy gola sonte ndaj skuadrës së Rudi Garcias. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Panucci menjëherë gjen skuadër të re
Wanda Nara ngre temperaturat me fotot e reja (FOTO LAJM)
Edhe Juventus hynë në garë me United, PSG, dhe Bayern për yllin e Realit
Xhaka dhe Mustafi larg Arsenalit
Arrestohet vëllai i Aguero-s

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media