Home Sport
Ansi Agolli bëhet baba

Mirëse erdhe mes nesh biri im.Mami Rea dhe babi Ansi te duan shumë❤️ #Blodin#Brooklyn#Agolli

A post shared by Ansi Agolli (@ansiagolli) on

Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Ansi Agolli është bërë baba.

Ai ka mirëpritur sot në jetë një djalë që e ka quajtur Blodin, derisa fotografinë me gruan e tij e ka postuar në rrjetet sociale.

“Mirësëerdhe mes nesh biri i imë. Mami Rea dhe babi Ansi të duan shumë”, ka shkruar në Instagram Ansi. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Vjen lajmi i madh për Elseid Hysaj
Barazohet ndeshja Hungari – Kroaci (VIDEO)
Portieri Italisë dëmtohet nga një shishe uji
Kroacia zhbllokon sfidën përballë Hungarisë (VIDEO)
Challandes tregon se si Kosova mund të mposhtë Bullgarinë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media