Home Sport
Klopp jep lajmin e mirë për finalen e Champions League
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka bërë me dije se mesfushorët, James Milner dhe Emre Can po rikuperohen shumë shpejt dhe do të jenë gati për finalen e 26 majit kundër Realit në Kiev.

Të dy mesfushorët janë të dëmtuar, ku Milner mungoi në ndeshjen e fundit kundër Brighton Hove Albion, gjithashtu as Emre Can ka bërë disa mungesa në stërvitje.

Klopp ka deklaruar se: “James do të kthehet në stërvitje shumë shpejt, mendoj të se këtë të shtunën do të shohim, ndoshta edhe të premten”.

“Emre është këtu, kjo është diçka e mirë, ta kesh atë me grupin është gjithmonë mirë, djalosh fantastik. Do të shohim çfarë do të bëjmë me të, duhet ende punë për të bërë, por mirë që tashmë e kemi këtu” ka thënë Klopp. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Tuchel shprehet i lumtur që do të punoj me Neymarin
Ramos: Liverpooli? Do të jetë finalja më e vështirë që kemi pasur
Icardi flet pas fitores me Lazion, ja çfarë thotë për penalltinë që shkaktoi De Vrij
PSG konfirmon se Neymar nuk do të largohet nga klubi
Leo Messi fiton Këpucën e Artë, lë mbrapa Ronaldon

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media