Home Sport
Griezmann, drejt Barcelonë për më shumë trofe?
Pas një paraqitje të mrekullueshme Antoine Griezamnn arrit të shënojë dopiet në finalen e djeshme të Europa League duke ndihmuar skuadrën e tij të marrë një trofe shumë të rëndësishëm.

Griezamnn tashmë ka fituar dy trofe me skuadrën e Atletico Madrid dhe thotë se shpreson që të fitojë akoma më shumë.

“Unë u largova nga shtëpia kur isha 14 vjeç sepse kam dashur të fitoj trofe, ky është trofeu im i dytë pas Superkupës dhe shpresoj se do të vijnë më shumë”, u shpreh Griezz, për BeIN Sports

Antoine Griezmann është përfolur shumë për një kalim tek Barcelona, dhe dëshira e lojtarit për të fituar sa më shumë trofe mund të plotësohet tek Barça.

Atletico Madridi deri më tani ka hedhur poshtë se ka një marrëveshje, por lojtari besohet të ketë një marrëveshje personale me klubin katalanas. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Tuchel shprehet i lumtur që do të punoj me Neymarin
Ramos: Liverpooli? Do të jetë finalja më e vështirë që kemi pasur
Icardi flet pas fitores me Lazion, ja çfarë thotë për penalltinë që shkaktoi De Vrij
PSG konfirmon se Neymar nuk do të largohet nga klubi
Leo Messi fiton Këpucën e Artë, lë mbrapa Ronaldon

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media