Home Sport
Roberto Firmino pushime në Spanjë, përpara finales së madhe
Sulmuesi i Liverpool, Roberto Firmino po shijon në maksimum pushimin e shkurtër që e ndan nga finalja e madhe e Champions League.

Firmino është fotografuar në Ibiza, dhe dukej shumë i lumtur në shoqërinë e bashkëshortes së tij.


Nuk dihet se sa gjatë do të qëndroj braziliani 26-vjeçar në brigjet e Ibizas por shumë shpejt do ti duhet të kthehet në stërvitje për të mbledhur fuqitë për sfidën që e pret kundër Real Madridit./albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Trajneri vendos kush do të jetë kapiteni i Anglisë në Rusi 2018
Festa e çmendur e tifozit arab pas kualifikimit të Interit në Champions (VIDEO)
Hysaj shkon në Londër: Chelsea apo Man.United, kush e pret shqiptarin? (FOTO LAJM)
Legjenda Ronaldo: Interi i frikshëm u rikthye
Nuk pritej, tifozët shtyjnë Griezmann drejt Barcelonës

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media