Home Sport
Zyrtare: Arjen Robben rinovon kontratën me Bayern Munich
Përfundimisht anësori holandez, Arjen Robben ka rinovuar kontratën me kampionët gjerman, Bayern Munich.

34-vjeçari e ka zgjatur edhe për një vit kontratën me klubin bavarez.

Robben ka pasur një karrierë të shkëlqyer tek skuadra gjermane, pasi ka qenë merito i disa sukseseve, p.sh goli që shënoi në finale të UEFA Champions League kundër Borussia Dortmund. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Milani dhe Interi bjenë dakord për ndërtimin e stadiumit të ri (FOTO LAJM)
Agim Canaj nis punën në Shkodër: Vllaznia një perlë e futbollit shqiptar
Edi Paloka: Ishte bere Panucci si Rama, milioner që nuk bënte asnjë punë FOTO LAJM)
Zyrtare: Erkand Qerimaj merr medaljen e bronztë të Botërorit
Sherri me Biglia-n, Kessie mendon largimin nga Milani

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media