Home Sport
Formacioni që do të rri në stol gjatë Kupës së Botës (FOTO LAJM)
Është një shifër e çmendur ajo që do të rrijë në stol gjatë Kupës së Botës që do të zhvillohet në Rusi.

Bëhet fjalë për një formacion i cili do të mund të ishte një pretendent për botërorin nëse do të ishin një ekip i përbashkët.

Shifra rekord mban vlerën e 705 milionë eurosh dhe ajo do të ishte e përbëre nga lista e lojtarëve të mëposhtëm:

1- Ter Stegen (Gjermania / 60 milionë euro)

2- Azpilicueta (Spanja / 40 milionë)

3- Marquinhos (Brazili / 55 milionë)

4- Lucas Hernandez (Franca / 35 milionë)

5- Dembele (Franca / 80 milionë)

6- Gundogan (Gjermania / 40 milionë)

7- Saul (Spanja / 70 milionë)

8- Asensio (Spanjë / 75 milionë)

9- Dybala (Argjentinë / 110 milionë)

10- Firminho (Brazil / 80 milionë)

11- Higuain (Argjentina / 60 milionë)

/albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Drejton ekip moshash në Gjermani, trajnerja shokon gazetarin me këtë përgjigje
Real Madrid humbet kundër Leganes, por kualifikohet në çerekfinale të Kupës së Mbretit (VIDEO)
Zyrtare: Sokol Cikalleshi ndryshon ekip në Turqi
Ish-arbitri italian: Banti gaboi, faulli i Can ndaj Contit ishte penallti
Gattuso zbulon arsyen se pse Higuain e filloi ndeshjen nga stoli

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media