Home Sport
Antoine Griezmann tek Barcelona ? (VIDEO)
Duket se ardhmja e Antuan Griezman është larg ekipit të Atletiko Madridit.

Skuadra që ka shfaqur më shumë interes për lojtarin francez ka qenë Bracelona, pasi kalimi i tij te katalanasit duket se është shumë afër.

Një detaj i cili nuk shpëton pa u parë është gjatë prezantimit të fanellave të reja ku mungon 27-vjecari.

Ky detaj zgjon edhe me shumë shpresat e tifozëve katalanas për ta pasur në ekip yllin e Atletico Madridit. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Neymar "trondit" Brazilin gjatë stërvitjes (VIDEO)
Buffon arrin marrëveshjen me klubin e ri, kontratë 2-vjeçare
Rusia në histori, pret vetëm zyrtarizimin e kalimit të grupit. Salah shpreson tek mrekullia
Penallti me VAR për Egjiptin, ja gjuajtja e Salah (VIDEO)
Korçari me i famshëm godet sërish, qeshni me lot. Bananet dhe kastravecat i paguan... (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media