Home Sport
Roma mbyll dosjet me UEFA-n, Inter nuk bind
Tani mund të themi se Roma është në rregull me gjykimin e çështjes “Fair-play” financiar nga UEFA.

Ekipi kryeqytetas do të jetë e mjaftushme që të bëjë vetëm një shitje për të rregulluar parametrat e vendosura nga qeveria evropiane e futbollit.

Për Interin nuk ka ndryshim vendimi, vazhdojnë të mos kënaqin UEFA-n, ndërsa PSG është në pritje të gjykimit, me dy javë në dispozicion për të rregulluar llogaritë.

Në pritje mbetet edhe ekipi i Milan me vendim të planifikuar në datë 19 qershor. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Neymar "trondit" Brazilin gjatë stërvitjes (VIDEO)
Buffon arrin marrëveshjen me klubin e ri, kontratë 2-vjeçare
Rusia në histori, pret vetëm zyrtarizimin e kalimit të grupit. Salah shpreson tek mrekullia
Penallti me VAR për Egjiptin, ja gjuajtja e Salah (VIDEO)
Korçari me i famshëm godet sërish, qeshni me lot. Bananet dhe kastravecat i paguan... (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media