Home Sport
Shaqirin e presin me krahë hapur në Rusi, dhuron qindra autografe
Xherdan Shaqiri ka jo pak tifozë dhe këtë e ka treguar edhe në zbarkimin që ka bërë në Rusi në prag të Botërorit.

Sapo ka mbërritur autobuzi i skuadrës zvicerane lojtarët kanë zbritur dhe me ne krye Shaqirin kanë bërë foto me fansat dhe kanë dhënë shumë autografe te tifozët qe mezi prisnin që ti takonin.

Zvicra do ta luaj ndeshjen e parë kundra Brazilit të dielën më datë 17 qershor e vlefshme për grupin E. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Neymar "trondit" Brazilin gjatë stërvitjes (VIDEO)
Buffon arrin marrëveshjen me klubin e ri, kontratë 2-vjeçare
Rusia në histori, pret vetëm zyrtarizimin e kalimit të grupit. Salah shpreson tek mrekullia
Penallti me VAR për Egjiptin, ja gjuajtja e Salah (VIDEO)
Korçari me i famshëm godet sërish, qeshni me lot. Bananet dhe kastravecat i paguan... (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media