Home Sport
Iker Casillas prezanton Kupën e Botës (FOTO LAJM)
Ish-kapiteni i Kombëtares së Spanjës, Iker Casillas, ka pasur nderin të prezantojë para mijëra tifozësh nga e mbarë bota Kupën e Botës.

Gjatë ceremonisë hapëse të Botërorit "Rusia 2018", Casillas ka zbuluar trofeun më të rëndësishëm të futbollit për sa i përket kombëtareve.

Pas kësaj ceremonie pritet të filloi edhe ndeshja e parë e këtij kompeticioni ajo midis vendit pritës Rusisë dhe Arabisë Saudite . /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Drejton ekip moshash në Gjermani, trajnerja shokon gazetarin me këtë përgjigje
Real Madrid humbet kundër Leganes, por kualifikohet në çerekfinale të Kupës së Mbretit (VIDEO)
Zyrtare: Sokol Cikalleshi ndryshon ekip në Turqi
Ish-arbitri italian: Banti gaboi, faulli i Can ndaj Contit ishte penallti
Gattuso zbulon arsyen se pse Higuain e filloi ndeshjen nga stoli

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media