Home Sport
Uruguaji merr në Rusi këtë pije magjike
Kombëtarja e Uruguait dhe i gjithë delegacioni i saj në Rusi nuk mund të bëjë kurrsesi pa atë.

Nëse shumë përfaqësuese kanë marrë me vete disa ushqime specifike për këtë Botëror, te bardhekaltrit bie në sy një sasi shumë e madhe e një çaji, të quajtur “Mate”, mjaft i përhapur në kontinentin e Amerikës së Jugut.

Kjo bimë pihet e zier dhe quhet ilaçi magjik për dobësim, por mbi të gjitha pirja e saj të jep një energji dhe një nxehtësi të brendshme. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

//
Shkruani komentin tuaj!
 
Ministri kosovar jep rrogën e tij për Xhakën dhe Shaqirin
Shokohet Spanja, ndryshon rënditja e grupit B
Gazeta zvicerane: FIFA nuk e cilësoi të qëllimshëm dhe politike festimin e Xhakës dhe Shaqirit
Penallti nga VAR, Ronaldo gabon nga pika e penalltisë (VIDEO)
Sampaoli: Nesër do të jetë një datë e rëndësishme për futbollin tonë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media