Home Sport
Këngëtari anglez ngre gishtin e mesit gjatë cermonisë hapëse në Kupën e Botës (VIDEO)
Në një video që po qarkullon menjëherë në rrjetet sociale, ku shfaqej ceremonia hapëse e Botërorit të Rusisë, është këngëtari i famshëm britanik, Robie Williams, ngre gishtin e mesit, drejtuar kamerës teksa këndonte.

Ky veprim duket i çuditshëm, dhe nuk dihet arsyeja e këtij veprimi nga ana e këngëtarit, që dha spektakël gjatë performimit të tij.

Ndeshja Rusi - Arabi Saudite sapo startoi dhe të shijojmë momentet e kësaj sfide. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:

//
Shkruani komentin tuaj!
 
Ministri kosovar jep rrogën e tij për Xhakën dhe Shaqirin
Shokohet Spanja, ndryshon rënditja e grupit B
Gazeta zvicerane: FIFA nuk e cilësoi të qëllimshëm dhe politike festimin e Xhakës dhe Shaqirit
Penallti nga VAR, Ronaldo gabon nga pika e penalltisë (VIDEO)
Sampaoli: Nesër do të jetë një datë e rëndësishme për futbollin tonë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media