Home Sport
Një muaj ankth, emocione dhe kënaqësi: Fillon ndeshja e parë e Rusi 2018
Në stadiumin “Luzhniki” të Moskës sapo ka filluar të luhet ndeshja e parë e Kampionatit Botëror të futbollit.

Ndërsa më poshtë ju sjellim edhe formacionet e përballjes Rusi-Arabia Saudite.

FORMACIONET:

Rusia: Akinfejev, Samedov, Fernandes, Ignasheviç, Kutepov, Zhirkov, Zobnin, Gazinskij, Xagojev, Golovin, Smolov. Trajner: S.Çerçesov.

Arabia Saudite: Al Muaiouf, Al Burayk, Al Dawsari, Al Faraj, Al Jasim, Al Sahlawi, Al Shahrani, Al Shehri, Haosaei, O.Hawsawi, Otayf. Trajner: J.Pici.
Dërgoja mikut në:

//
Shkruani komentin tuaj!
 
Ministri kosovar jep rrogën e tij për Xhakën dhe Shaqirin
Shokohet Spanja, ndryshon rënditja e grupit B
Gazeta zvicerane: FIFA nuk e cilësoi të qëllimshëm dhe politike festimin e Xhakës dhe Shaqirit
Penallti nga VAR, Ronaldo gabon nga pika e penalltisë (VIDEO)
Sampaoli: Nesër do të jetë një datë e rëndësishme për futbollin tonë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media