Home Sport
Plot ngjyra dhe emocion, ajo që nuk u pa në ekran nga fillimi i Rusi 2018 (FOTO LAJM)
Nisi pak më parë Botërori Rusia 2018 me një performancë spektakolare ku në skenë zbritir edhe këngëtari i njohur Robbie Williams.

Pastaj skena i kaloi tifozerive të Rusisë dhe Arabisë Saudite, të cilët kishin shfrenuar imagjinatën me kostumet e tyre.

Për më tepër, ndiqni galerinë e mësipërme!
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Drejton ekip moshash në Gjermani, trajnerja shokon gazetarin me këtë përgjigje
Real Madrid humbet kundër Leganes, por kualifikohet në çerekfinale të Kupës së Mbretit (VIDEO)
Zyrtare: Sokol Cikalleshi ndryshon ekip në Turqi
Ish-arbitri italian: Banti gaboi, faulli i Can ndaj Contit ishte penallti
Gattuso zbulon arsyen se pse Higuain e filloi ndeshjen nga stoli

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media