Home Sport
Rusia e pandalshme, shënon edhe golin e tretë ndaj Arabisë Saudite (VIDEO)
Rusia ka shënuar edhe golin e tretë përballë Arabisë Saudite në "Luzhniki Stadium".

Autori i golit është Artem Dzyuba që ka realizuar në minutën e 71'-të.

Ndeshja pio zhvillohet dhe është minuta e 75'-të. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Drejton ekip moshash në Gjermani, trajnerja shokon gazetarin me këtë përgjigje
Real Madrid humbet kundër Leganes, por kualifikohet në çerekfinale të Kupës së Mbretit (VIDEO)
Zyrtare: Sokol Cikalleshi ndryshon ekip në Turqi
Ish-arbitri italian: Banti gaboi, faulli i Can ndaj Contit ishte penallti
Gattuso zbulon arsyen se pse Higuain e filloi ndeshjen nga stoli

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media