Home Sport
Rusia deklason Arabinë Saudite, shënon dy gola të shpejtë (VIDEO)
Rusia nuk ndalet pasi ka shënuar edhe dy gola të shpejtë ndaj Arabisë Saudite në "Luzhniki Stadium".

Goli i katër u shënua nga Cheryshev në minutën e 90+1, dhe Golovin në minutën e 90+5'.

Kështu Rusia e ka fituar me plot meritë ndeshjen e tyre të parë në Kupën e Botës. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kushton 250 mijë paund, Paul Pogba prezanton Ferrarin e tij (FOTO LAJM)
Messi me shokë mposhtin Levanten dhe kualifikhen në çerekfinale të Kupës së Mbretit (VIDEO)
Stërvitje natën, Klopp çmend skuadrën
Publikoi dokumentet sekrete të botës së futbollit, arrestohet në Hungari hakeri portugez
Barcelona nuk ndal, shënon edhe golin e tretë kundër Levantes (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media