Home Sport
Kjo është arsyeja se pse vendimi i CAS-it për Skënderbeun ndodhi në ndeshjen hapëse të Botërorit
Vendim i CAS do të mbahet mend gjatë nga tifozët e Skënderbeut sepse përkon njëkohësisht dhe me ditën e hapjes së Botërorit.

Gjykata e arbitrazhit sportiv vendosi që ta lërë jashtë eleminatoreve për në Champions League për herë të dyte ekipin korçar.

Por njoftimi zyrtar i CAS ka dal pikërisht në momentin kur do fillonte ndeshja hapëse Rusi-Arabia Saudite.

Kjo ende nuk dihet pse ka ndodhur por ndoshta për të ulur impaktin mediatik sepse vëmendja ka qenë e gjitha te Botërori. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kushton 250 mijë paund, Paul Pogba prezanton Ferrarin e tij (FOTO LAJM)
Messi me shokë mposhtin Levanten dhe kualifikhen në çerekfinale të Kupës së Mbretit (VIDEO)
Stërvitje natën, Klopp çmend skuadrën
Publikoi dokumentet sekrete të botës së futbollit, arrestohet në Hungari hakeri portugez
Barcelona nuk ndal, shënon edhe golin e tretë kundër Levantes (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media