Home Sport
Larg ekranet nga vajzat seksi! Vjen urdhri i beftë i FIFA-s (FOTO LAJM)
Kemi parë plotë raste ku kamerat e gjendura në stadiumet e këtij Botërori janë fokusuar për disa çaste te femrat e bukura dhe seksi.

Duke menduar se kjo është një gjë e mirë televizionet kanë rritur kohën e fokusimit te këto femra por mesa duket ky veprim nuk ka shpëtuar pa u vënë re nga FIFA të cilët janë shprehur kundër këtij veprimi.

Zyrtari i lartë i FIFA-s, Federiko Adakki, ka kërkuar që femrat seksi të mos shfaqen më gjatë ndeshjeve pasi kjo rrit seksizmin dhe ngacmimet ndaj grave madje humbet edhe prioritetin e ndeshjes. /albeu.com/


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Interi i ofron rinovimin e kontratës Mauro Icardit
Xherdan Shaqiri ka një mesazh për tifozët e Liverpoolit para ndeshjes ndaj United (FOTO LAJM)
Lionel ​Messi dhuron 200 mijë euro për fëmijët në Kenia
Fitore në frymën e fundit, Roma hap garën për vendin e 4 në renditje (VIDEO)
Valverde për Messin: Çdo ekip ka lojtarë të mirë, por ne e kemi më të mirin në botë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media