Home Sport
Milani mendon shitjen e kapitenit Bonucci
Nuk kanë fund telashet për Milanit. Ditët e fundit është projektuar edhe shitja e kapitenit Leonardo Bonucci, i cili kaloi tek kuqezinjtë mes shumë polemikash.

Bilancet negative që ka "Djalli" në aspektin ekonomik mund të detyrojnë klubin të heqë dorë, kjo edhe për faktin se Bonucci përfiton një pagë shumë të lartë. PSG dhe Chelsea janë 2 skuadrat e interesuara për italianin.

Mbrojtësi mund të jetë një dhuratë për trajnerin Maurizio Sarri i cili pritet të prezantohet shumë shpejt te londinezët. Edhe Manchester United është një opsion, gjithsesi shanset më të mëdha janë që futbollisti të transferohet në Londër. Milani do të shqyrtojë oferta që do të mbërrijnë për kapitenin më pas do të vendosë për të ardhmen e tij. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Formacionet zyrtare: Zvicër - Belgjikë
Supergol, portieri i Jordanisë shënon nga 90 metra (VIDEO)
Ecuri e shkëlqyer, Kosova e pamposhtur që prej tetorit të vitit 2017
Aksident i i frikshëm në Formula 3, pilotja thyen shtyllën kurrizore (VIDEO)
Zhgënjim i madh në Ligën e Kombeve, por shikoni çfarë deklaronte Panucci pas shortit

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media