Home Sport
Gjermanët e kritikuan, Ozilin nuk e duan as në Turqi
Mesut Ozil është vendosur në qendër të kritikave në Gjermani. E gjitha lidhet me foton që ai bëri me presidentin e Turiqisë, Rexhep Taip Erdogan.

Kritikat morën edhe më shumë hov pas paraqitjes së dobët të turko-gjermanit në Botëror.

Por si të mos mjaftonin kritikat në Gjermani ai nuk është dhe aq i mirëpritur në Turqi. Kjo, sepse turqit nuk e harrojnë atë që i bëri duke zgjedhur kombëtaren gjermane dhe jo atë turke.

Duket se tani ai ka mbetur midis dy zjarreve dhe nuk di se çfarë të bëjë. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Xherdan Shaqiri zgjedh formacionin e tij të ëndrrave (FOTO LAJM)
Chelsea gjen pasuesin e Hazard, piketon turkun e Romës
Bartomeu: Askush nuk mund ta zëvendësojë Messin
Edhe Betis hyn në garë për yllin e Liverpoolit
Chiellini zbulon objektivin kryesor të Juventuit për këtë sezon

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media