Home Sport
Laçi kalon në avantazh ndaj Anorthosis
Po luhet në qytetin e Larnakës në Qipro, ndeshja e parë për turin e parë eliminator në Europa League mes Anorthosis dhe Laçit.

Kurbinasit kanë shtangur vendësit në minutën e 21' pasi Hoxhallari ka shënuar golin e parë të takimit.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 25'. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
LIVE/ Ronaldo flet për herë të parë si pjesë e Juventus
Ekipi i Kroacisë shkon në shtëpi i rrethuar nga aeroplanë ushtarakë
Kombëtarja e Kroacisë në Zagreb pritet nga mijëra tifozë
Qëlloi gjashtë rezultate dhe me 1.5 euro fitoi shumën marramendëse (FOTO LAJM)
Kjo është arsyeja pse Griezmann u shfaq me flamurin e Uruguajit

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media