Home Sport
Ronaldo u largua, shikoni ndryshimin në stadiumin “Santiago Bernabeu” (FOTO LAJM)
Cristiano Ronaldo tashmë nuk është më një lojtar i Realit të Madridit. Fanella me numër 7 e portugezit nga ngelu pra pronar dhe ende nuk është vendosur se kush do ta ,mbajë atë numër.

Ndërkohë që në dhomat e zhveshjes së ekipit “LosBlancos” është hequr dhe fotografia e “yllit” luzitan.

Në vend të fotografisë së Crisitano Ronaldos në dollapin të cilin ai e përdori për 9 vjet duket të jetë e vendosur fotografia me logon e klubit spanjoll. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Juventusi apelon kartonin e kuq të Ronaldos
De Biasi flet për fitoren e Interit: Ishin luftarak
"Tradhtohet" Modriç? Ky lojtar zgjedh CR7 fitues të Topi të Artë
Ish-Topit i Artë "shpërthen" ndaj Neymar, Mbappe-s e Cavani-it
Çorientoi mbrojtjen e Romës, kjo video e Asensios bëhet virale (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media