Home Sport
Anorthosis përmbys gjithçka ndaj Laçit
Po luhet në qytetin e Larnakës në Qipro, ndeshja e parë për turin e parë eliminator në Europa League mes Anorthosis dhe Laçit.

Vnedasit kanë shënuar dy gola të shpejtë në harkun e tetë minutave.

Në minutën e 52' Pranjic barazon nga pika e bardhë e penalltisë, ndërsa në minutën e 60' Cisse shënoi golin e përmbysjes. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Çorientoi mbrojtjen e Romës, kjo video e Asensios bëhet virale (VIDEO)
Europa League: Në fushë zbresin Milan, Arsenal e Chelsea
Nis Europa League, këto janë 24 ndeshjet që "ndezin" mbrëmjen
Renditja e FIFA-s, Shqipëria e Kosova fitojnë vende
Europa League, ky është formacioni i mundshëm i Milanit

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media