Home Sport
Mesfushori kroat falenderon Realin: Faleminderit për gjithçka por tani duhet të shikoj përpara
Mateo Kovacic është larguar nga Reali për tek Chelsea para pak ditësh. Nëpërmjet një statusi në Facebook ai ka falenderuar Reali por sipas tij kishte ardhur momenti që të ecte përpara.

Pas tri vitesh të mbushura me trofe, kam vendosurt që të lëviz përpara. Edhe pse rrugët tona tashmë ndahen, dua të falenderoj Reali dhe fansat për këtë pjesë të paimagjinueshme të jetës time. Kurr nuk do ta harroj”, shkruan Kovacic në facebook.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Zvicra kalon në avantazh ndaj Islandës (VIDEO)
Anglia deklason Spanjën (VIDEO)
Anglia e pandalshme, shënon edhe golin e dytë ndaj Spanjës (VIDEO)
Modric: Nuk e prisja largimin e Zidane dhe Ronaldos
Zhbllokohet ndeshja, Anglia kalon në avantazh ndaj Spanjës (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media