Home Sport
Icardi mbërrin në Madrid (FOTO LAJM)
Interi ka mbërrutur në Madrid ku do të luajë me Atletico Madrid ndeshjen e fundit para se të nisi Serie A.

Mauro Icardi ka postuar foto nga mbërritja në kryeqytetin e Spanjës.

Këto dy ditë deri në momnetin që do luhet ndeshja pritet që të jenë mjaft të nxehta, pasi do të kemi të rejat e fundit nga Modric, por edhe nga Icardi që jo rrallë herë është lidhur me një kalim të mundshëm tek Reali.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Zvicra kalon në avantazh ndaj Islandës (VIDEO)
Anglia deklason Spanjën (VIDEO)
Anglia e pandalshme, shënon edhe golin e dytë ndaj Spanjës (VIDEO)
Modric: Nuk e prisja largimin e Zidane dhe Ronaldos
Zhbllokohet ndeshja, Anglia kalon në avantazh ndaj Spanjës (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media