Home Sport
ZYRTARE: Mavraj prezantohet te klubi grek
Mërgim Mavraj ka mbërritur në ambientet e klubit të ri.

Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare ditën e sotme ka vizituar zyrat e klubit grek të Arisit të Selanikut duke u prezantuar si afrimi më i fundit i verdhezinjëve.

Kujtojmë se te klubi i Aris Mavraj do të ketë shok skuadre Migjen Bashën dhe të dy shqiptarët tashmë do të kërkojnë të lenë shenjë në elitën e futbollit grek. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Arsenal kalon në avantazh ndaj Vorsklas (VIDEO)
Skandal në Angli, policia gjen kokainë dhee alkool brenda stadiumit të ri
Lazio e Strakoshës nuk gabon, fiton kundër Apollon në Olimpico (VIDEO)
Chelsea i falet Willianit, londinezët fitojnë minimalisht ndaj grekëve (VIDEO)
I kërkonin klubet më të mëdha të europës, Tare blindon dy yjet e Lazios

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media