Home Sport
Ja kush janë 10-lojtarët që vlejnë më shumë në kampionatin shqiptar

Skëndërbeu pasi disa vitesh dominim nuk është më klubi që ka vlerën më të madhe në futbollin shqiptar pasi e ka kaluar Kukësi.

Por, lojtarin më të vlefshëm e ka Laçi.

Ai është Sebastian Toro që vlen 600 mijë euro, po aq sa Ëilliam Cordeiro i Kukësit, por mbrojtësi i laçit ka humbur 200 euro vetëm për shkak të transferimit në kampionatin tonë.

Ekipi që ka më shumë lojtarë është Flamurtari me 3.

Kukësi, Laçi dhe Skëndërbeu kanë nga 2 lojtar ndërsa Partizani ka vetëm 1.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Debutim ëndrrash, Cikalleshi gjen rrjetën me skuadrën e re (VIDEO)
Ne i shohim super në formë, si duhet të kujdesen për veten sportistët
Douglas Costa i rikthehet stërvitjes me Juventusin
Hidhet shorti i Kupës së Mbretit, Reali dhe Barcelona sfida të vështira
Shpërthen Wanda Nara: Kush flet për mua duhet të ketë b**e (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media