Home Sport
Barcelona kërkon përforcime në merkato
Skuadra e Barcelonës kërkon të përforcohet në merkaton e janarit. Katalanasit nuk kanë më besim te Luis Suarez i cili e ka humbur nuhatjen për golin. I vetmi qendër sulmues që spanjollët kanë në skuadër për të zëvendësuar 32 vjeçarin është Munir El Haddadi.

Në rast se ai bind deri në merkaton e janarit, drejtuesit nuk do të kërkojnë përforcime. Një tjetër repart që ka nevojë për ndërhyrje është edhe mbrojtja. Ter Stegem ka dhënë sinjale largimi nga katalanasit pasi kërkon të provojë një eksperiencë të re.

Drejtuesit e Barcelonës nuk duan të kapen të pa përgatitur dhe për këtë do të bëjnë ndonjë tentativë në merkaton e janarit. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Media e madhe italiane me shkrim fantastik për "Dardanët": Fabula e Kosovës, nga lufta deri tek ëndrra për "Euro 2020"
Hysaj te Roma? Flet agjenti i lojtarit
Italia shkatërron Liechtensteinin
Zvicra mposht Irlandëm dhe mban gjallë shpresat për kualifikim
Spanjës i mjofton barazimi përballë Suedisë për tu kualifikuar në 'EURO 2020'

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media