Home Sport
Vidal kthehet në problem te Barcelona
Pep Segura, menaxheri i Barcelonës, ka adresuar kritika të shumta në drejtim të mesfushorit kilian, Arturo Vidal.

Lojtari ditët e fundit ka publikuar një foto në Insagram ku shkruante se nuk lufton dot me “Judat” duke e krahasuar trajnerin e Barcelonës me një nga figurat tradhtare më të njohura në besimin e krishterë.

Së fundmi si për t’iu përgjigjur këtyre veprimeve të kilianit, Segura është shprehur për “Sport” dhe “Mundo Deportivo” duke thënë: “Ka treguar mungesë respekti ndaj shokëve, por jam i sigurtë që do ta kuptojë gabimin”.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Vlerat në treg/ Hysaj në vend të dytë, njihuni futbollistët më të shtrenjtë të Kombëtares (FOTO LAJM)
"Nuk ka ndarje, jemi një komb", Vedat Muriqi: Nuk kam marrë kurrë ftesë nga Kombëtarja shqiptare
"Duhet të shkosh në prokurori më këto akuza", debat mes Andi Lilës dhe Salvador Kaçajt
Shtyhet "El Clasico", do të luhet në dhjetor?
Sherri masiv në stadium, UEFA nis hetimin për Kosovën

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media