Home Sport
Formacionet zyrtare: Poloni - Portugali
Polonia dhe Portugalia do të ndeshen sonte në "Stadion Śląski", e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Polakët do të synojnë që të mposhtin kampionët e evropës dhe të marim kryesimin e Grupit 3.

Edhe pse Fernando Santos nuk ka yllin e skuadrës së tij Ronaldo, ai do të luftoj që ta fitojë këtë sfidë.

Formacionet e skuadrave:

Polonia XI: Fabianski; Jedrzejczyk, Bednarek, Glik, Bereszynski; Kurzawa, Klich, Krychowiak, Zielinski, Piatek, Lewandowski.

Portugali XI: Patricio; Rui. Dias, Pepe, Cancelo; Neves, Carvalho, Pizzi; Silva, Silva, Silva. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Muriqi, Eshtë më e rëndësishme fitorja, se sa shënoj unë apo jo
U ndal për herë të parë në Premierligë, Klopp i pakënaqur me arbitrat
Trajner i ri Milan i vjetër, kuqezinjtë nuk shkojnë më shumë se barazimi përballë Lecces (VIDEO)
Heshtje në 'San Siro', Lecce barazon sërish rezultatin (VIDEO)
Piatek vjen nga stoli për të kaluar në avantazh Milanin (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media