Home Sport
Ish-lojtari i Barcelonës përfundon në polici pasi qëlloi ndaj këngëtarit
Ish-lojtari i Barcelonës, Arda Turan së fundmi është bërë pjesë e një ngjarje aspak të mirë në Turqi.

Siç raportojnë mediat turke, lojtari ka qenë duke u argëtuar në një “party” dhe atje ka ngacmuar një vajzë. Në fakt ajo ishte gruaja e këngëtarit të njohur turk, Barkey. Ky i fundit e ka bërë Turanin dhe ka kërkuar që të sqarohen jashtë lokalit për këtë problem.

Më pas në nerva e sipër futbollisti e ka qëlluar me grusht në fytyrë këngëtarin duke bërë që ky i fundit t’i nënshtrohet një operacioni të hundës në spital.

Por vetë Arda ka shkuar më vonë në spital ku thuhet se ai ka qenë i pajisur me armë, por i ka kërkuar falje këngëtarit duke i thënë: “Më fal nuk e dija që ishte gruaja e tij, më vrit, më vjen shumë keq”.

Por ish-lojtari i Barcelonës rrezikon nga 5 deri në 15 vite burgim.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Formacionet zyrtare: Islandë - Zvicër
Fromacionet zyrtare: Spanjë - Angli
​Pronarët e Manchester Unitedit nuk duan të shesin klubin
Driblime të çmendura, djali i Ronaldos shënon gol të jashtëzakonshëm (VIDEO)
Gishti i mesit i Edi Ramës, moderatorja sulmon kryeministrin: Nuk je faqe humori (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media