Home Sport
Spanja kalon në avantazh ndaj Uellsit (VIDEO)
Spanja ka kaluar në avantazh ndaj Uellsit në "Principality Stadium".

Ai që ka shënuar është sulmuesi i Dortmundit, Paco Alcacer në minutën e 8'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 12'. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Fromacionet zyrtare: Spanjë - Angli
​Pronarët e Manchester Unitedit nuk duan të shesin klubin
Driblime të çmendura, djali i Ronaldos shënon gol të jashtëzakonshëm (VIDEO)
Gishti i mesit i Edi Ramës, moderatorja sulmon kryeministrin: Nuk je faqe humori (FOTO LAJM)
​Këto janë klauzolat marramendëse të lojtarëve të Barcelonës

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media