Home Sport
Portugalia barazon rezultatin ndaj Polonisë (VIDEO)
Portugalia ka barazuar rezultatin ndaj Polonisë në "Stadion Śląski".

Ai që ka shënuar është sulmuesi Andre Silva në minutën e 32'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 35'. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Sot nis epoka Marotta te Interi
Milani për të shmangur turpin ndaj Olympiakosit
Ish e dashura e Simone Zazës, shpërthen në Instagramin (FOTO LAJM)
Dybala: Juventusi duhet të mposhtë këdo
Ederson si Alisson, pret një supergjuajtje (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media