Home Sport
Portugalia përmbys Poloninë (VIDEO)
Portugalia ka përmbysur Poloninë në "Stadion Śląski".

Këtë herë është një shënuar një autogol nga mbrojtësi Kamil Glik në minutën e 43'

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 45'. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Formacionet zyrtare: Islandë - Zvicër
Fromacionet zyrtare: Spanjë - Angli
​Pronarët e Manchester Unitedit nuk duan të shesin klubin
Driblime të çmendura, djali i Ronaldos shënon gol të jashtëzakonshëm (VIDEO)
Gishti i mesit i Edi Ramës, moderatorja sulmon kryeministrin: Nuk je faqe humori (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media