Home Sport
Portugalia shënon edhe golin e tretë ndaj Polonisë (VIDEO)
Portugalia ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Polonisë në "Stadion Śląski".

Ai që ka shënuar është Bernardo Silva në minutën e 52'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 55'. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Icardi i qëndron besnik Interit
Super lojtarë, del formacioni me 11 më të mirët e fazës së grupeve në Champions
Me ardhjen e Marottës, Conte mund të bëhet trajneri Interit
Milani kërkon mbrojtësin e Manchester United
Goditet me thikë nga dy vëllezër, humbet jetën tifozi i River Plate

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media