Home Sport
Zbulohet kundërshtari i radhës i McGregor
Irlandezi, Conor McGregor u mposht me nokaut ndaj rusit, Khabib Nurmagomedov. Pas kësaj përballje, irlandezi kërkoi revanshin, por tashmë në skenë ka dalë Jose Aldo, një kundërshtar mjaft i fortë. Braziliani i ka bërë një kërkesë McGregorit nga rrjetet sociale që të ndeshen sërish së bashku.

“Nuk ke ku të futesh. Ka ardhur koha për revansh”, tha Jose Aldo.

Kujtojmë që Jose dhe McGregor janë përballur në vitin 2015, duel që përfundoi me fitoren e e irlandezit. Aktualisht irlandezi po kërkon një revansh me Khabib dhe nuk dihet nëse mund të ndeshet me brazilianin ose jo. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Vlerat në treg/ Hysaj në vend të dytë, njihuni futbollistët më të shtrenjtë të Kombëtares (FOTO LAJM)
"Nuk ka ndarje, jemi një komb", Vedat Muriqi: Nuk kam marrë kurrë ftesë nga Kombëtarja shqiptare
"Duhet të shkosh në prokurori më këto akuza", debat mes Andi Lilës dhe Salvador Kaçajt
Shtyhet "El Clasico", do të luhet në dhjetor?
Sherri masiv në stadium, UEFA nis hetimin për Kosovën

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media