Home Sport
Bushi: E vendosëm Spanjën në vështirësi, por ishim të pafat
Kombëtarja e Shpresave u mposhjt nga Spanja me shifrat minimale 1-0 në sfidën e zhvilluar në “Selman Stërmasi”. Trajneri i kombëtares së shpresave, Alban Bushi tha se është i lumtur me lojën që zhvilluan kuqezinjtë pasi i vendosëm në vështirësi kundërshtarët.

“Nuk mund të them se ishim të pafat, pasi luajtëm ndaj Spanjës, që krijoi shumë mundësi shënimi. Gjithsesi, ndryshe nga ndeshja e parë në Spanjë, këtë herë luajtëm me më shumë guxim dhe me pak fat në anën tonë, edhe mund të kishim shënuar”, tha Alban Bushi. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Morata drejt largimit nga Chelsea, Milan interesohet për spanjollin
Dy mjekë nën hetim për vdekjen e Astorit
Ky është arbitri i cili do të vendos drejtësi në ndeshjen Barcelona - Tottenham
Messi: Ne kemi nevojë për Dembelen
Barcelona gjen zëvendësuesin e Suarezit

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media