Home Sport
Ronaldo pranon të dëshmojë mbi akuzat për përdhunim
Ylli portugez Cristiano Ronaldo mund të japë versionin e tij në lidhje mbi akuzat për përdhumin që i është bërë nga modelja amerikane, Kathryn Mayorga në vitin 2009.

Ylli portugez nuk do të fluturojë për në Las Vegas për shkak të axhendës së ngjeshur me Juventusin, por do të merret në pyejte përmes një video-konferencë. Megjithë këto akuza, Cristiano Ronaldo vijon punën normalisht dhe është tepër i impenjuar në fushën e lojës.

Nuk përjashtohet mundësia që të dëshmojnë edhe personat që kanë qenë shoqërues të Cristiano Ronaldos në një prej hoteleve të Las Vegasit në vitin 2009. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Vlerat në treg/ Hysaj në vend të dytë, njihuni futbollistët më të shtrenjtë të Kombëtares (FOTO LAJM)
"Nuk ka ndarje, jemi një komb", Vedat Muriqi: Nuk kam marrë kurrë ftesë nga Kombëtarja shqiptare
"Duhet të shkosh në prokurori më këto akuza", debat mes Andi Lilës dhe Salvador Kaçajt
Shtyhet "El Clasico", do të luhet në dhjetor?
Sherri masiv në stadium, UEFA nis hetimin për Kosovën

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media