Home Sport
Mourinho kërkon "shpëtimin" nga Podgorica
Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho është në qendër të akuzave pas rezultateve të dobëta të “djajve të kuq”. Por ka edhe nga ato zëra që janë optimist se Mourinho do të vazhdojë nën drejtimin e Manchesterit.

Këtë e konfirmon edhe vizita e tij mbrëmjen e kaluar në Podgoricë ku u luajt ndeshja mes Malit të Zi dhe Serbisë. Sipas “The Sun”, Mourinho pati nën vëzhgim disa lojtarë si Milinkoviç Saviç dhe Nikola Milenkoviç. Pra ky zhvillim konfirmom se trajneri portugez do të qëndrojë të paktën deri në janar.

E për rrjedhojë, Mourinho ka si objektiv të qëndrojë në stolin e Manchesterit të paktën deri në fund të sezonit, për ta arritur këtë objektiv, mund të themi se shpetimi vjen nga lojtarët që luzitani ndoqi në Podgoricë. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Vlerat në treg/ Hysaj në vend të dytë, njihuni futbollistët më të shtrenjtë të Kombëtares (FOTO LAJM)
"Nuk ka ndarje, jemi një komb", Vedat Muriqi: Nuk kam marrë kurrë ftesë nga Kombëtarja shqiptare
"Duhet të shkosh në prokurori më këto akuza", debat mes Andi Lilës dhe Salvador Kaçajt
Shtyhet "El Clasico", do të luhet në dhjetor?
Sherri masiv në stadium, UEFA nis hetimin për Kosovën

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media