Home Sport
Detaji që pritet të fundosë Ronaldon
Telashet për Cristiano Ronaldon nuk kanë fund. Ylli portugez ndodhet në një ngërç të madh pas akuza për përdhunim. Së fundmi në dritë ka dal një e vërtetë e re. Avokatja e Kathryn Mayorga, Larisa Drohobuzer, ka përfshirë në këtë çështje edhe kushërinjte e Cristiano Ronaldos.

Në raportin e saj thuhet se: “pas aktit seksual, në suitën ku po qëndronte Ronaldo ka hyrë edhe një kushëriri i tij”. Fjalë këto tepër të rënda që pritet të thellojnë akoma më shumë këtë ngjarje të rëndë. Çështja po nxehet gjithmonë e më shumë dhe ende nuk dihet se kur do të jetë dita kur Ronaldo do të kryejë seancën e parë degjimore. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Vlerat në treg/ Hysaj në vend të dytë, njihuni futbollistët më të shtrenjtë të Kombëtares (FOTO LAJM)
"Nuk ka ndarje, jemi një komb", Vedat Muriqi: Nuk kam marrë kurrë ftesë nga Kombëtarja shqiptare
"Duhet të shkosh në prokurori më këto akuza", debat mes Andi Lilës dhe Salvador Kaçajt
Shtyhet "El Clasico", do të luhet në dhjetor?
Sherri masiv në stadium, UEFA nis hetimin për Kosovën

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media