Home Sport
Shkaktuan kaos, UFC ndëshkon Khabibin dhe McGregorin
Pak ditë më parë u zhvillua dueli më i madh i UFC-së, mes irlandezit Conor McGregor dhe Khabib Nurmagomedov. Përballja mes tyre nuk përfundoi siç duhej pasi dy luftëtarët u përleshën mes tyre duke shkaktuar një kaos të madh. shkruan Albeu.com

Pikëpyetjet që u ngritën ishin të shumta në lidhje me dënimin që duhej të merrnin të dy sportistëtt. Së fundmi, Komisioni i Sporteve të Nevadës njoftoi se dy luftëtarët e UFC janë pezulluar përkohësisht për incidentet që ndodhën pos duelit. Dënimi është i vlefshëm deri në datën 24 tetor ku dhe do të përcaktohet dënimi për dy luftëtarët. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Vlerat në treg/ Hysaj në vend të dytë, njihuni futbollistët më të shtrenjtë të Kombëtares (FOTO LAJM)
"Nuk ka ndarje, jemi një komb", Vedat Muriqi: Nuk kam marrë kurrë ftesë nga Kombëtarja shqiptare
"Duhet të shkosh në prokurori më këto akuza", debat mes Andi Lilës dhe Salvador Kaçajt
Shtyhet "El Clasico", do të luhet në dhjetor?
Sherri masiv në stadium, UEFA nis hetimin për Kosovën

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media